Trebič

Trebič koban po gradske rivale

Društvo Sport

Proteklog vikenda odigran je još jedan gradski derbi u okviru Okružne lige Zaječar između Trebiča i Hajduka iz Rujevice. I u ovom sokobanjskom derbiju Trebič je izašao kao pobednik rezultatom 4:1.

Loš odnos, da ne kažemo potcenjivački, igrača Trebiča prema ozbiljnoj ekipi Hajduka ali i slaba realizacija napadača Trebiča dovela je do toga da rezultat na poluvremenu bude 0:0. Sasvim druga slika viđena je u drugom poluvremenu.

Očigledna promena pristupu utakmice igrača Trebiča rezultirala je sa četiri gola u mreži Rujevčana za samo petnaest minuta. Tri gola postigao je Đorđević i jedan Urošević. Hajduk je u 82. minutu uspeo da postigne počasni gol preko Anđelkovića.

Nakon ovog kola Trebič zauzima treće mesto na tabeli Okružne lige Zaječar sa 21 bodom dok je Hajduk sedmi sa 16 osvojenih bodova.