Млади футсалери Озрена вечерас на свом терену играју последњу овогодишњу утакмицу која ће потенцијално одлучити о пласману у виши ранг такмичења. Меч између селекција до 19 година Озрена и Радника из Сурдулице играће се у сали школе „Бранислав Нушићˮ од 19 часова.
Претходно је сокобањски тим славио против екипе Бруса, резултатом 2:6. На полусезони сокобањски тим са освојених 16 бодова заузима друго место на табели.
