Sokobanjci bolji od Brđanke

Društvo Sport

U komšijskom derbiju u Sokobanji, u okviru 7. kola treće Lige – Istok, snagu su odmerile ekipe Ozrena i Brđanke iz Aleksinca. Sokobanjci su slavili sa 3:2.

Arsić je u 14. minutu pogodio za vođstvo domaćina, na 2:0 povisio je Lazarević u 22. minutu. U istom minutu Nikolić je smanjio na 2:1, da bi Lazarević u 35. minutugreškom pogodio svoju mrežu i doveo do egala. Minut pre kraja, pobednika susreta odlučio je Arsić svojim drugim pogotkom.

OZREN – BRĐANKA 3:2 (1:0)

Hala sportova, Sokobanja. Gledalaca: 100. Sudije: Srđan Anđelković, Stefan Mamula (Bor). Strelci: 1:0 Arsić u 14, 2:0 Lazarević u 22, 2:1 Nikolić u 22, 2:2 Lazarević (autogol) u 35, 3:2 Arsić u 39. minutu. Žuti kartoni: Lazarević, Bogdanović (Ozren). Crveni kartoni: Nikolić (Brđanka) u 39, Spasić (Brđanka) posle utakmice.

OZREN: BOGOSAVLJEVIĆ, RISTIĆ, BOGOJEVIĆ, LAZAREVIĆ, ARSIĆ, Ivanović, Stojaković, Bogdanović, Živanović, Antić, Milovanović, Stamenković.

BRĐANKA: ŠUĆUR, SAVIĆ, NIKOLIĆ, PETROVIĆ, RISTIĆ, Jahić, Spasić, Ahmeti.