Сокобањци бољи од Брђанке

Друштво Спорт

У комшијском дербију у Сокобањи, у оквиру 7. кола треће Лиге – Исток, снагу су одмериле екипе Озрена и Брђанке из Алексинца. Сокобањци су славили са 3:2.

Арсић је у 14. минуту погодио за вођство домаћина, на 2:0 повисио је Лазаревић у 22. минуту. У истом минуту Николић је смањио на 2:1, да би Лазаревић у 35. минутугрешком погодио своју мрежу и довео до егала. Минут пре краја, победника сусрета одлучио је Арсић својим другим поготком.

ОЗРЕН – БРЂАНКА 3:2 (1:0)

Хала спортова, Сокобања. Гледалаца: 100. Судије: Срђан Анђелковић, Стефан Мамула (Бор). Стрелци: 1:0 Арсић у 14, 2:0 Лазаревић у 22, 2:1 Николић у 22, 2:2 Лазаревић (аутогол) у 35, 3:2 Арсић у 39. минуту. Жути картони: Лазаревић, Богдановић (Озрен). Црвени картони: Николић (Брђанка) у 39, Спасић (Брђанка) после утакмице.

ОЗРЕН: БОГОСАВЉЕВИЋ, РИСТИЋ, БОГОЈЕВИЋ, ЛАЗАРЕВИЋ, АРСИЋ, Ивановић, Стојаковић, Богдановић, Живановић, Антић, Миловановић, Стаменковић.

БРЂАНКА: ШУЋУР, САВИЋ, НИКОЛИЋ, ПЕТРОВИЋ, РИСТИЋ, Јахић, Спасић, Ахмети.