Понос Сокобање на билборду у центру града

Друштво

Фотографије најуспешнијих сокобањских основаца и средњошколаца и ове године нашле су се на билборду у центру града. Лепи, млади и образовани људи красе овај кутак на углу улица Немањине и Алексе Маркишића, као понос града, али и као мотивација другима ђацима.

– Ова лепа традиција, започета пре две године, настављена је и ове године као симбол признања за труд, посвећеност и изузетне резултате које су ученици постигли у школи и спорту – поручују из Општине Сокобања.

Ове године на билборду најуспешнијих нашли су се Мила Велојић, ученица генерације Средње школе, Ивана Павловић, ученица генерације основне школе, Ђорђе Павковић, спортиста генерације, Вељко Антанасковић за изузетан успех током школовања, и најбоље спортисткиње међу основцима Вања Марковић и Неда Милијић.

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *