КМФ „Јастребац” савладао КМФ „Озрен”

Друштво Спорт

У оквиру петог кола играчи КМФ „Јастребац” из Блаца савладали су резултатом 4:2 домаћина КМФ „Озрен”. Утакмица је одиграна у суботу у Спортској хали Средње школе „Бранислав Нушић”.

Милан Гавриловић, координатор селекције КМФ „Озрен”, честитао је противничкој екипи на победи и рекао да је утакмица била тешка и да ништа не замера својим играчима. КМФ „Озрен” је пре ове утакмице имао девет бодова и делио прво место на табели са екипом из Врања.

− Три победе и две изгубљене утакмице. Данас смо у изузетно тешкој утакмици са екипом КМФ Јастребац из Блаца изгубили резултатом 4:2. Утакмица је била на одличном нивоу и играчима ништа не могу да замерим јер сви су дали свој максимум. Честитам екипи Јастребца на победи. Првенство се наставља 21. јанура и очекују нас још три утакмице. Када се буде завршило цело коло видећемо али сигурно ћемо заузети једно од прва три места − рекао је Гавриловић.

Играч КМФ „Озрен” Ален Еминовић каже да није задовољан резултатом утакмице али да сматра да је она одиграна фер и коректно што је најбитније.

− Одиграли смо једну добру утакмицу и могло је боље а ли смо задовољни јер смо ипак најмлађа екипа у лиги. Стварно смо дали све од себе у ових 5.утакмица. Срећа није била данас на нашој страни. Следи пауза. Идемо у Лесковац, долази нам Бор. Даћемо све од себе да покушамо да се изборимо за прва два места − рекао је Еминовић.

Пре почетка утакмице минутом ћутања одата је и почаст недавно преминулом фудбалеру и фудбалском тренеру Синиши Михајловићу.

− Сви знамо ко је био Синиша Михајловић. Нажалост, рано нас је напустио и све утакмице које се играју у наредном периоду биће почете минутом ћутања − рекао је Гавриловић.