У купу „Требич” бољи од „Хајдука”

Спорт

Финале фудбалског Купа Сокобање одржано је протеклог викенда на теренима СРЦ „Подина”. Утакмица је одиграна без присуства публике због поштовања мера Владе републике Србије за сузбијање ширења вируса Ковид-19.

У финалу снаге су одмериле екипе ФК „Хајдук” из Рујевице и ФК „Требич” из Сокобање. Пре почетка утакмице минутом ћутања одата је почаст преминулом Генералном секретару Фудбалског савеза Зајечарског округа и дугогодишњем спортском раднику Момчилу Павловићу.

Требич је победио резултатом 2-0 головима Филипа Максимовића у 13.минуту и Младена Радивојевића у 90.минуту. Након ове победе сокобањска екипа наставља такмичење у полуфиналу Купа зајечарског округа, а име противника сазнаће после жреба у коме ће се поред Требича наћи победници Купа општина Књажевац, Бољевац и Зајечар.