Тринаест медаља за сокобањске џудисте на турниру у Нишу

Друштво Спорт

Сокобањски млади џудисти освојили су 13 медаља на Међународном турниру „Ненад Цветковић Цвелеˮ, на којем је Сокобању представљало 17 такмичара. Златне медаље освојили су Тара Андрејевић и Богдан Андрејевић, док је сребро припало Тијани Живановић и Тики Ђорђевићу. 

Чланови Џудо клуба „Карађорђевићˮ на овом такмичењу освојили су и девет бронзаних медаља. Бронзана одличја припала су Анђелији Стојадиновић, Илијани Стојадиновић, Данки Ристић, Новаку Миловановић, Хелена Стојановић, Лани Стојановић, Павле Мојашевићу, Марији Петковић и Димитрију Алексићу. 

Пета места освојили су Урош Ристић, Софија Анђелковић и Ђорђе Петковић. 

Такмичење, у организацији Џудо клуба Ниш, окупило је 390 такмичара из Србије и три државе из окружења, а учествовало је 39 клубова. 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *