Сокобањци убедљиви пред својом публиком: Хајдук дао осам, Озрен четири гола

Друштво Спорт

У 21. колу Зајечарске окружне лиге оба сокобањска представника наступила су пред својим навијачима и уписала убедљиве победе.

Хајдук је декласирао Шљивар из Зајечара резултатом 8:0. Голеаду је најавио Максимовић већ у 3. минуту, док је Милуновић ставио тачку у 52. Меч је окончан у 60. минуту, јер су гости остали са недовољним бројем играча на терену – утакмицу су започели са само осморицом фудбалера.

По два гола за екипу из Рујевице постигли су Максимовић, Милисављевић и Милуновић, док су се по једном у стрелце уписали Ђокић и Тошић (аутогол).


Други тријумф Озрена

Убедљив је био и Озрен, који је са 4:0 савладао Малиник из Подгорца и тако забележио другу победу у пролећном делу сезоне. Петровић је довео домаће у вођство у 30. минуту, што је био и резултат на полувремену. Наставак је донео нове голове – Антић је повисио на 2:0 у 68. минуту, Ђорђевић је из пенала у 71. минуту повећао предност, а коначан резултат поставио је резервиста Павле Митић у 80. минуту.

– Радује нас што наш млади тим из утакмице у утакмицу игра све боље и што стручни штаб може да се ослони на њих. Пропустили смо велики број шанси, па је резултат могао бити и убедљивији – рекао је Марко Бајић, спортски директор Озрена, изразивши наду да ће се серија добрих резултата наставити.

Након овог кола, Хајдук заузима треће место са 48 бодова, седам мање од лидера БСК-а, док је Озрен на 11. позицији са 22 бода.

У наредном колу Хајдук гостује екипи ОФК 019 у Зајечару, док Озрен игра на гостовању против Шљивара.


ХАЈДУК – ШЉИВАР 8:0 (7:0)

Сокобања – Спортски центар. Судија: Матеа Паунковић. Стрелци: 1:0 Максимовић у 3, 2:0 Максимовић у 6, 3:0 Тошић (аутогол) у 16, 4:0 Милисављевић у 22, 5:0 Милуновић у 26, 6:0 Ђокић у 29, 7:0  Милисављевић у 39, 8:0 Милуновић у 52.минуту.

ХАЈДУК: Ђурђевац, Никодијевић, Младеновић, Ђокић (46. Стевановић), Милисављевић, Живановић (46. Стојанов), Максимовић, Олујић, Милуновић, Бућин, Илић.

ШЉИВАР: Јовановић, Антонић, Тошић, Цетински, Васиљевић, Јоњечевић, Живковић, Петковић.


ОЗРЕН – МАЛИНИК 4:0 (1:0)

Сокобања – Стадион „Бата Ноле”. Судија: Стефан Првуловић. Стрелци: 1:0 Петровић у 30, 2:0 Антић у 68, 3:0 Ђорђевић (из пенала) у 71, 4:0 П. Митић у 80. минуту. Жути картони: Јанкуцић, Анђелковић (Малиник).

ОЗРЕН: Н. Петровић (79. А. Славик), М. Митић (46. П. Митић), Најдић, Павловић, Живановић, Марјановић (73. Миленовић), Ристић, Ђорђевић, А. Петровић, Богдановић, Антић (74. Милисављевић).

МАЛИНИК: Крцић, Ћеферијановић, Живковић, Бранковић, Тарицић, Степановић (76. Ковачевић), Вучковић (60. Лазаревић), Божиновић (71. Левкић), Јанкуцић, Анђелковић, Ђекић.


 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *