Озрен трећелигаш!

Друштво Спорт

У дербију 17. кола Регионалне лиге – Север, одиграном у Алексинцу,  футсалери Брђанке поражени су са 1:0 од лидера првенства, Озрена из Сокобање. Била је то чврста и врло борбена утакмица у којој су се Сокобањчани ипак боље снашли и победили голом Немање Стојаковић у 33. минуту.

Иако су до краја првенства остала још два кола, Озрен је овим тријумфом већ обезбедио шампионску титутулу и пласман у Трећу лигу – Исток. Осим, наравно, играча, велике заслуге за овај успех припадају свакако и стручном штабу, који предводи Александар Земљак Зека, легендарни фудбалер Рудара са Алексиначког Рудника.

Озрен сада има 34 бода, односно 11 бодова више од другопласираног Бора. У наредном колу Сокобањчани ће угостити екипуМинерса, а потом одлазе на ноге Чаршији.

БРЂАНКА- ОЗРЕН 0:1 (0:0)

Хала спортова, Алексинац. Судије: Братислав Јовић, Предраг Вујовић (Ниш). Стрелац: 0:1 Стојаковић у 33. минуту. Жути картони: Голубовић (Брђанка), Богдановић, Николић (Озрен).

БРЂАНКА: ШУЋУР, ЈЕВРЕМОВИЋ, ЦВЕТКОВИЋ, САВИЋ, АРСИЋ, Ђорђевић, Динчић, Гојковић, Голубовић, Милошевић, Николић, Пендо, Стојанов, Мајдовац.

ОЗРЕН: СТОЈКОВИЋ, СТОЈАКОВИЋ, ТАСИЋ, БОГДАНОВИЋ, ЛАЗАРЕВИЋ, Петровић, Стојменовић, Јанковић, Живановић, Николић, Маријесковић.