Mia Milisavljević niže uspehe

Sport

Mia Milisavljević, mlada sokobanjska teniserka, članica TK „Lapčevićˮ iz Sokobanje, postigla je zapažen rezultat na ETA turniru druge kategorije do 12 godina starosti „Meridiana open 2019ˮ, koji je održan u Novom Sadu na terenima TK „Meridianaˮ.

U pitanju je Evropski turnir na kome učestvuju igrači iz celog sveta. U veoma jakoj konkurenciji Mia je zajedno sa Katarinom Milošević iz TK „Dinamoˮ iz Pančeva, osvojila prvo mesto u dublu. Ovom pobedom Mia je osvojila bodove koji će joj pomoći da bude bolje rangirana za takmičenja koja je očekuju u narednom periodu.

Pored toga, Mia je učestvovala u finalnom takmičenju u tenisu na manifestaciji „Sportske igre mladihˮ i, predstavljajući Sokobanju, osvojila je treće mesto.