Ekipa KMF „Ozrena” u ponedeljak dočekuje ekipu „Vinter sport” iz Niša

Društvo Sport

Podmlađena selekcija KMF „Ozren”, nakon odlične igre i pobede na domaćem terenu ekipe „Brđanke” iz Aleksinca, u prvom kolu rezultatom 8:3, nastavila je sa odličnim igrama. Već u drugom kolu, zasluženo je slavila još jednu veliku pobedu od 10:2, na gostovanju renomiranoj ekipi „Kalče” u Nišu.

Prema rečima Milana Gavrilovića koordinatora selekcije bilo je pribojavanja početka sezone, jer je ekipa potpuno podmlađena, ali su igrači pokazali da imaju talenat i kvalitet.

− Nakon pobede u prvom kolu,otišli smo na gostovanje renomiranom protivniku, koji nas je prošle sezone ubedljivo savladao. Ovog puta nas nisu ozbiljno shvatili, ali su momci odigrali sjajno od samog početka i vrlo rano smo poveli rezultatom 3:0. Domaći su se konsolidovali i smanjili rezultat na 3:2. Nakon isključenja jednog njihovog igrača, potpuno smo preuzeli inicijativu, stekli nedostižnu prednost koju smo povećali do kraja i slavili pobedu. Ton igri i sigurnost davali su oni najiskusniji, Petković, golman Milenkovski i kapiten Najdić, ali su opet odličnu partiju pokazali mladi trostruki strelac Eminović i četvorostruki strelac Živanović, naravno kao i svi ostali. Igrači sa manjom minutažom su imali priliku da stiču iskustvo i skupljaju minutažu − kaže Gavrilović.

Posle dve vezane pobede, raspoloženje u ekipi je odlično i igrači su puni elana.Treninzi se odvijaju dva puta nedeljno, pod komandom saradnika i trenera Ivana Stojkovića. U trećem kolu u ponedeljak u Sokobanji, u sportskoj hali od 20 časova dočekuju ekipu „Vinter sport” iz Niša, starog dužnika iz prošle sezone.

− Raspoloženi posle dve velike pobede,nadamo se produžetku pobedonosnog niza i očekujemo podršku naše publike. Verujemo da će u ponedeljak uživati uz nas,jer ćemo sigurno dati sve od sebe i pokušati da ostvarimo novu pobedu,u ime svih igrača − kaže za naš portal kapiten ekipe KMF „Ozren” Đorđe Najdić.