Trebič

Требич кобан по градске ривале

Друштво Спорт

Протеклог викенда одигран је још један градски дерби у оквиру Окружне лиге Зајечар између Требича и Хајдука из Рујевице. И у овом сокобањском дербију Требич је изашао као победник резултатом 4:1.

Лош однос, да не кажемо потцењивачки, играча Требича према озбиљној екипи Хајдука али и слаба реализација нападача Требича довела је до тога да резултат на полувремену буде 0:0. Сасвим друга слика виђена је у другом полувремену.

Очигледна промена приступу утакмице играча Требича резултирала је са четири гола у мрежи Рујевчана за само петнаест минута. Три гола постигао је Ђорђевић и један Урошевић. Хајдук је у 82. минуту успео да постигне почасни гол преко Анђелковића.

Након овог кола Требич заузима треће место на табели Окружне лиге Зајечар са 21 бодом док је Хајдук седми са 16 освојених бодова.