Ozren-Trebič

Озрен бољи у градском дербију од Требича

Спорт

Фудбалски мечеви између ФК Озрен и ФК Требич су увек интересантни јер спортско ривалство између ова два клуба траје дуго и њихови мечеви су увек веома неизвесни, било да се ради о пријатељском или званичном мечу. Тако је било и јуче када су ова два клуба одмерила снаге у оквиру Купа Зајечарског округа на стадиону „Бата Ноле”.

ФК Требич је у првом полувремену био бољи ривал и полувреме завршио вођством 1:0. Стрелац гола био је Милан Тривунац. Међутим спортска срећа се у другом полувремену окренула. ФК Озрен успео je да преокрене резултат са два погодка Николе Стојаковића и победом од 2:1 пласираo се у наредну рунду регионалног купа.

Обе екипе се сада окрећу својим обавезама у Окружној лиги Зајечар. Требич тренутно заузима шесто место са 24 освојена бода, док је Озрен тренутно на деветом месту са три бода мање од градског ривала.